79218
2011 yılında kurulan Şampiyonlar Spor Kulübü Kick Boks Federasyonuna bağlı resmi spor kulübüdür.  Resmi olmayan kuruluş tarihi ise 1986. Karate branşında faaliyete başlamış 1992 yılında Kick Boks branşında faaliyetlerine 2000 yılına kadar devam etmiştir. 2000 yılında kapanmış 2011 yılında 10 yıla yakın bu sporu yapmış öğrencisi olarak kuruluşunu resmi şekilde tamamlıyarak faaliyetlere başlanmıştır. Kulübün başkanı ve resmi antrenörü Yılmaz DURSUN dur.  
     Şampiyonlar Spor Kulübü resmi lisans çıkaran resmi kuşak imtihanları yapıp Kick Boks federasyonu tarafından yapılan resmi musabakalara katılan milli takıma sporcu vermeyi hedef edinmiş bir kulüp ve her yıl sayısız şampiyon sporcular çıkarmaktadır.

      Kulübümüzde özel birebir ders almak isteyen katılımcılara crossfit düzeyinde ağırlık ,lastik, ip çalışmasına bağlı hem kondisyon hem güç ve dayanaklılık üzerine antrenmanlar yapılmaktadır.

     Salonumuzda Kick Boks ringi boksor adam torbalar ağırlık aletleri ve lapa mevcut. Tam olarak faaliyetleri Kick Boks üzerinedir. 

   Sizde spor kulübümüzün bir üyesi olmak istiyorsanız iletişim numaralarından bizlere ulaşabilisiniz.
Saygılarımla.