79218
 • Şampiyonlar Spor Merkezi, kick boks eğitim spor merkezi,avrupa yakasi kick boks,levent kick boks,4.Levent,Gültepe
 • Şampiyonlar Spor Merkezi

  2011 yılında kurulan Şampiyonlar Spor Kulübü Kick Boks Federasyonuna bağlı resmi spor kulübüdür.  Resmi olmayan kuruluş tarihi ise 1986. Karate branşında faaliyete başlamış 1992 yılında Kick Boks branşında faaliyetlerine 2000 yılına kadar devam etmiştir. 2000 yılında kapanmış 2011 yılında 10 yıla yakın bu sporu yapmış öğrencisi olarak kuruluşunu resmi şekilde tamamlıyarak faaliyetlere başlanmıştır. Kulübün başkanı ve resmi antrenörü Yılmaz DURSUN dur.  
       Şampiyonlar Spor Kulübü resmi lisans çıkaran resmi kuşak imtihanları yapıp Kick Boks federasyonu tarafından yapılan resmi musabakalara katılan milli takıma sporcu vermeyi hedef edinmiş bir kulüptür.
  Salonumuzda Kick Boks ringi boksor adam torbalar ve lapa mevcut. Tam olarak faaliyetleri Kick Boks üzerinedir. 
  Sizde spor kulübümüzün bir üyesi olmak istiyorsanız iletişim numaralarından bizlere ulaşabilisiniz.
  Saygılarımla.
   

    • Neden Kickboks?


  Bayan ve Çocuklara Kick Boks
   

  Günümüzde insanların stress lerini atabilecekleri alanlar ciddi şekilde azalmış durumda.Fitness salonlarında yapılan sporlarda kulaklık kulağında,beden spor yaparken aklınızda iş/ev/geçim sıkıntısı vs…bir sürü problem gelebilmektedir.Zihnin dinlemesi ise kalmaktadır.

   

  Kick Boks sporunda,antraman boyunca istesenizde aklınıza dışarıdan yaşamış olduğunuz stress ler sıkıntılar gelmemektedir.Buna ne zaman nede tempo izin vermez.Komutla yapıldığından,vucudun her alanı ciddi şekilde çalışmış olur.Ders öncesi bir kamyon eş taşımış olsun,yada çok yoğun bir gün geçirmiş olun,antraman sonunda vucudunuz rahatlamış,buna bağlı gün boyu yaşanılan stress de beraberinde bitmiş olur.

   

  Tv lerde izlediğimiz,sanıldığı gibi Kick Boks öyle sert can yakan bir spor değildir.Neden değildir? Musabık olma niyetiniz yok ise,sadece spor ve kendinizi savunma amaçlı yapıyor iseniz,hiç canınız yanmadan bu sporu rahatlıkla yapabilirmisiniz.

   
  Çocuklar için Kick Boks Neden Gerekli :
   
  Günümüzde çocukların oyun alanları,ortamında verdiği kötü alışkanlıklardan dolayı ebebeyinler çocuklarını evden dışarı ancak hafta sonları,veya kendi kontrollerinde sosyal aktivitelere götürmektediler.Çocuklar enerjilerini yakabilecekleri bir alan kalmamaktadır.
   
  Çocukların hem sosyalleşmesi hemde güven içinde rahatlıkla spor, buna bağlı oyunlarla kendilerine olan güvenleri için amatör Kick Boks dersleri ciddi şekilde güven kazanmalarına olanak sağlamaktadır.
   
  Kick Boks sporunun yanında,çocukların hayata karşı kendilerine olan güvenleri,ileride yaşıyacakları boşluklar,hayat kavgalarında öz güvenlerinin ciddi şekilde kazanmalarına olanak sağlamaktadır.
   
  Çocuklarınızı vakit kaybetmeden bir kick boks salonuna yazdırın lütfen.Geleceğimiz onların teminatı altında çünkü.


 • Bayanlara Kick Boks :
   
  Günümümüz bayanlarımızın yaşadığı taciz,kapgaç ve şiddete karşı kendilerini savunabilecekleri yegane spordur.Hem kilo vermek,hem kendilerini savunabilmek.
   
  Kick Boks sporunun en güzel noktası sokak kavgasına yakın olmasıdır. 11 tane temel teknikle harmanlayıp etkili şekilde kullanılmasıyla,6 ay gibi bir sürede ciddi şekilde bu sporun faydasını görebilirsiniz.Sadece denemekten korkmayın.
   
  Kilo vermek Kilo almak :
   
  Kickboks yapıyorsunuz ve dolayısıyla yoruldunuz, terlediniz, kalp atışınız hızlandı, fazlasıyla enerji harcadınız. Üzülmeyin, bu sayede günlerce detoks diyetleri uygulamanıza gerek kalmadan vücunuzda biriken toksinleri dışarı attınız bile. Artık daha sağlıklı bir vücuda sahipsiniz. Ve bu sporu yaparken diyet yapmanıza gerek yok. Dersleri aksatmayın yeterli.
   
  Antrenör Yılmaz DURSUN