Hakkımızda

Yılmaz DURSUN 

1992 yılında Kick Boks sporuna başlamıştır. Uzun yıllar musabık olarak 2000 Yılına kadar ringlerde mücadele etmiş. Spor salonun kapanması sonrası sporu bırakmıştır. IT- Bilgi Teknolojiler alanında uzun yıllardır kurumsal firmalarda sistem network yönetici olarak çalışmıştır.  Yılmaz DURSUN Lisans mezunu ve Federasyona kayıtlı resmi kickboks Milli Takım antrenörüdür.

Spor Kulübümüz Gençlik Spor Bakanlığı’na bağlı ruhsatlı, sporcu lisansı çıkaran resmi kuşak imtihanı yapan bir kurumdur. Bilinen merdiven altı düzensiz bir salon değildir. Kaliteli bir eğitim almak isteniyorsa bay bayan çocuk tüm bireylerin rahatlıkla gelip spor yapabilecekleri bir boks salonudur.

Antrenörlerimiz : 

Ferhat KONAŞ :  1. Kademe Kick Boks antrenörü ve resmi kick boks hakemi. 4.Levent Metro çıkışındaki yerimizin işletmesinden sorumlu.

Uğur ATAV :  1998’de Kick Boks sporuna başlamış Siyah Kemer 1. dan sahibi Uğur Atav Gültepe Ortabayır’daki yerimizde kick boks antrenörü sporcularımızın abisi  ve arkadaşı. Kendisi evli ve iki çocuk babası, kurumsal bir firmanın Fraud uzmanı olarak çalışmaktadır.

Benay YILDIZ :  2010 yılında Muay Thai sporuna başlamış, uzun yıllar ring’lerde musabık olarak mücadele etmiş il ve bölge şampiyonluğu yaşamıştır. Kendisi özel bir kuruluşta ayrıca veteriner olarak çalışan Benay Yıldız Gültepe Ortabayır’daki yerimizde sadece bayanlara özel grup derslerini vermektedir.

Gökhan OCAK : 2007 yılında düz boks sporuna başlamış olan  Gökhan OCAK, Gültepe Ortabayır’daki yerimizde düz boks derslerini vermektedir. Kendisi resmi boks hakemliğide yapmaktadır.

Abdullah ALTINİBİK : Siyah Kemer 1. Dan sahibidir. 15 yıldır aktif şekilde Fitness ve Kickboks sporları ile ilgilenen sporcumuz Gültepe Ortabayır’daki yerimizde  yeni katılımcılar ile ayrı özel ilgili, özel dersler ve beslenme programları yazma gibi alanlarda destek vermektedir.